Scratch Junior
Вступна мова програмування для дітей 5-8 років, розроблена MIT Media Lab (США). Це адаптована версія мови Scratch, де діти створюють свої історії, ігри, поєднуючи разом графічні блоки в певній послідовності. У результаті цього персонажі рухаються, стрибають, танцюють, співають і т.д.
Результат кожного рівня – створена дитиною на планшеті власна інтерактивна історія або гра. Багатосерійна або багаторівнева, з опрацьованими і вигаданими дитиною персонажами, історією та сюжетом.
Детальніше про курс за посиланням
Image alt
Image alt
Scratch
Візуальна мова програмування формату drag-and-drop блоків і їхніх комбінацій. Мова дозволяє легко створювати інтерактивні історії, ігри. Курс розробив Lifelong Kindergarten Group в Massachusetts Institute of Technology (MIT), а ми адаптували його під локальні особливості українських дітей.
Scratch був створений як інструмент, який робить програмування простим і інтуїтивно зрозумілим.
Логічний ланцюжок, по якому йдемо: придумай ідею — створи робочий прототип — поекспериментуй — визнач слабкі місця в проекті, виправ помилки — презентуй проект іншим, отримай фідбек — проаналізуй — створи знову.
Детальніше про курс за посиланням
Tynker
Це освітня платформа для програмування, що допомагає дітям через зрозумілу їм візуальну механіку drag-and-drop/перетягування блоків, створювати свої власні ігри та додатки.
Візуальний дизайн та принципи подібні до Scratch, але на відміну від нього, Tynker не базується на Adobe Flash, а на HTML5 та JavaScript.

Детальніше про курс за посиланням
Image alt

Для запису телефонуйте 096 000 11 09, 099 000 11 09 або 099 444 97 44