Scratch Junior

Вступна мова програмування для дітей 5-8 років, розроблена MIT Media Lab (США). Це адаптована версія мови Scratch, де діти створюють свої історії, ігри, поєднуючи разом графічні блоки в певній послідовності. У результаті цього персонажі рухаються, стрибають, танцюють, співають і т.д.

Результат кожного рівня – створена дитиною на планшеті власна інтерактивна історія або гра. Багатосерійна або багаторівнева, з опрацьованими і вигаданими дитиною персонажами, історією та сюжетом.

Детальніше про курс за посиланням

Image alt
Image alt
Scratch

Візуальна мова програмування формату drag-and-drop блоків і їхніх комбінацій. Мова дозволяє легко створювати інтерактивні історії, ігри. Курс розробив Lifelong Kindergarten Group в Massachusetts Institute of Technology (MIT), а ми адаптували його під локальні особливості українських дітей.

Scratch був створений як інструмент, який робить програмування простим і інтуїтивно зрозумілим.

Логічний ланцюжок, по якому йдемо: придумай ідею — створи робочий прототип —  поекспериментуй — визнач слабкі місця в проекті, виправ помилки — презентуй проект іншим, отримай фідбек — проаналізуй — створи знову.

Детальніше про курс за посиланням

Tynker

Це освітня платформа для програмування, що допомагає дітям через зрозумілу їм візуальну механіку drag-and-drop/перетягування блоків, створювати свої власні ігри та додатки.

Візуальний дизайн та принципи подібні до Scratch, але на відміну від нього, Tynker не базується на Adobe Flash, а на HTML5 та JavaScript.


Детальніше про курс за посиланням

Image alt
   Розклад занять та вартість.                                    Перше заняття безкоштовне!
Курс Адреса День/час Кількість занять Тривалість заняття Вартість курсу 
Scratch Jr Лісова, 50  Ср, Пт/ 17:00 12 (1,5 місяці) 60 хв 2000 грн
Scratch Jr Лісова, 50 Сб, 10:00 8 (2 місяці) 90 хв  2000 грн
Scratch  Лісова, 50  . .
Scratch Лісова, 50 Сб, 12:00 8 (2 місяці)  90 хв 2000 грн
Tynker . . . .
Tynker . . . . .


. - інформація уточнюється

Для запису телефонуйте 096 000 11 09