Основи програмування зрозумілі навіть дошколятам 

Робототехніка для дітей

Цікаві розвиваю­­чі проекти

Lego-робототехніка -що це таке?


Ваша дитина цікавиться Lego, але ви б хотіли щоб її захоплення приносили користь? Це можливо та дуже просто! Приходьте на заняття з Lego-робототехніки в ALPA SCHOOL! На наших заняттях діти зможуть зібрати багато цікавих моделей, та засвоїти основи будування механізмів, програмування. Проста та доступна форма викладання, невеликі групи (до 4 дітей), виховання самостійності в процесі навчання.

LEGO-конструювання: цікаво та корисно!

Як, з конструктора LEGO побудувати справжній гоночний автомобіль, в якому можна змінювати кількість обертів з двигуна на колеса? Можна використати для цього ланцюжок зубчастих колес, а можна і взагалі, ремінну передачу, як на справжніх автівках! Можливо, ваша дитина ще й гадки не має про що тут йдеться, а можливо і дещо розуміє. Але немає сумнівів, що можливість власноруч зайнятись конструюванням з LEGO та збудувати марсохід з підвищеною прохідністю, або величезний будівельний кран буде цікавою та корисною. А через деякий час ваш маленький винахідник зможе і сам проектувати та збирати своїх власних унікальних роботів, використовуючи отримані навички.


Навіщо все це?

На перший погляд LEGO-конструювання може здаватись як проста забавка. Навіщо це дитині яка має не одну коробку з конструктором дома? Але, погодьтесь: в кожного дорослого вдома є комп’ютер, та далеко не всі стають програмістами чи взагалі вміють за допомогою ПК заробляти грощі. Тут важливо не те що ти маєш, а як ти це використовуєш. Сьогодні робототехніка дуже бурхливо розвивається в багатоьх країнах світу, тому що будь кому зрозуміло - за цим напрямком майбутнє. Можливо саме в вашій дитині приховався майбутній великий винахідник!

Отже, навіщо?

Навчитись:

  • будувати справжні механізми;
  • читати креслення, та чітко їх дотримуватись;
  • основам програмування;
  • з чого складається програма та як робот працює;
  • самостійно знаходити помилки в своїх моделях та виправляти їх;
  • основам симетрії, ергономіки, естетики, дизайну моделей;
  • будувати власних унікальних роботів, чи механізми за вимогами;
Image alt

Заняття відбувються на базі оригінальних освітніх наборів LEGO EDUCATION:

LEGO WEDO

та

LEGO WEDO 2.0

LEGO WEDO 2.0

Ці набори остатковані двигунами, датчиками руху та нахилу, та блоками керування, за допомогю яких відбувається програмування моделі.

Image alt

Скільки це коштує?

Перше заняття безкоштовно!

Послуга Ціна Тривалість заняття Курс
WEDO 1.0/2.0 одне заняття 150 грн ~1 год понад 50 занять
WEDO 1.0 EXTRA  200 грн  ~1,5 год 6 занять
Абонемент на місяць WEDO 1.0/2.0 500 грн 1 понад 50 занять
Абонемент на місяць WEDO 1.0 EXTRA 800 грн ~1,5 6 занять 


В межах абонементу дитина може відпрацювати одне пропущене заняття.